METODA PŁATNOŚCI

Po wybraniu żądanej usługi, trzeba napisać e-maila lub zatelefonować, należy zamieszczać informację o turystyczny (ów), liczba dni pobytu, sposób wprowadzić Białoruś, jak również listę pożądanych usług. Następnie musisz zapłacić za usługi.

Możesz zapłacić w następujący sposób:

1). W gotówce

2). Poprzez system «Obliczenia» (ERIP)

Zapłacić Produkty firm można przez w „Obliczanie” (SSIS) w dowolnym miejscu dogodnym dla Ciebie, w dogodnym dla Ciebie czasie w dogodnym punkcie bankowości — bankowości internetowej, korzystając z bankowości mobilnej, terminal samoobsługowy, banki kasjer, bankomaty i tak dalej.

Można dokonać płatności za pomocą gotówki, e-pieniędzy i kart płatniczych banku w ust bankowych banków, które świadczą usługi w celu otrzymywania płatności, a także za pośrednictwem zdalnych narzędzi bankowych.

3). Karta bankowa przez Internet

Aby to zrobić, otrzymasz e-mail z powiadomieniem o płatności w e-mailu.

Na nim zostaniesz przeniesiony do specjalnej bezpiecznej stronie płatności w bePaid system przetwarzania (zalinkuyte https://bepaid.by/ na miejscu)

Strona płatności wskaże wybraną usługę i kwotę płatności. W przypadku płatności trzeba wprowadzić dane karty i potwierdzenia płatności przez kliknięcie przycisku „Zapłać”.

Jeśli twoja karta obsługuje technologię 3-D Secure, użytkownik zostanie poproszony, aby przejść standardowy proces weryfikacji posiadacza karty jednominutowy na stronie swojego banku (banku, który wydał kartę).

Po dokonaniu płatności nasz menadżer skontaktuje się z Tobą w sposób podany przez Ciebie w celu wyjaśnienia szczegółów.

Należy pamiętać, że po dokonaniu płatności na Twój adres e-mail przychodzi potwierdzenie płatności (poczta / zalinkovat wyboru próbki — środki pieniężne, ale można sprawdzić e-mail, które będą dostępne po uiszczeniu testu). Zapisz dane dotyczące płatności.

Akceptujemy płatności następującymi kartami kredytowymi: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, BelCard

Płatności kartą banku są dokonywane poprzez system układu strony płatności elektronicznych płatności bePaid spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa danych (PCI DSS poziom 1). Wszystkie poufne dane są przechowywane w postaci zaszyfrowanej i są bardzo odporne na włamanie.

http://belkart.by/BELKART/news/2014/payment-belcard-in-the-internet/ — tutaj można zobaczyć opis sposobu płatności kartą BelCard.

Płacąc kartą w walucie innej niż białoruskich rubli, debetowych odbywa się w tempie międzynarodowych systemów płatniczych w dniu odwołania (różna od daty płatności). Kurs, ustanowiony dziś przez Ministerstwo Kolei, można obejrzeć tutaj:

https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html

http://www.visa.com.ru/en/ru-ru/travel/currency.shtml

Jeśli usługa została opłacona przez mapy strony, powrót odbywa się na mapie, która została zapłacona, a okres od otrzymania środków na karcie — od 3 do 30 dni od daty powrotu usługodawców.

Po dokonaniu płatności, potwierdzenie i kupon są wysyłane na adres e-mail klienta.