MOKĖJIMO METODAS

Pasirinkus norimą paslaugas, jums reikia parašyti laišką arba paskambinti telefonu, būtinai įtraukite informaciją apie Turistas (-ai), dienų skaičius buvimo būdas įvažiuoti į Baltarusiją, taip pat daug norimų paslaugų sąrašą. Tada jums reikia sumokėti už paslaugas.

Galite mokėti šiais būdais:

1). Pinigais

2). Per sistemą «Skaičiavimas» (angl. ERIP)

Mokėti Products Įmonės Galite per «skaičiavimo» (SSIS) bet kurioje vietoje Jums patogiu, patogiu laiku už jus patogiu Point-bankininkyste — internetinės bankininkystės, naudojasi mobiliąja bankininkyste, savitarnos terminalą, kasininko bankai, bankomatai ir tt

Galite atlikti mokėjimus naudodamiesi grynaisiais pinigais, elektroniniais pinigais ir banko mokėjimo kortelėmis banko paslaugų taškuose, kurie teikia mokėjimų priėmimo paslaugas, taip pat nuotolinės bankininkystės priemones.

3). Banko kortelė internetu

Norėdami tai padaryti, el. Paštu gausite el. Laišką.

Čia jūs pereisite į specialią saugią mokėjimo puslapį, skirtą apdorojimo sistemai bePaid (nuoroda į svetainę https://bepaid.by/)

Mokėjimo puslapyje bus nurodyta pasirinkta paslauga ir mokėjimo suma. Norėdami atlikti mokėjimą, turite įvesti savo kortelės duomenis ir patvirtinti mokėjimą spustelėdami mygtuką «mokėti».

Jei jūsų kortelė palaiko «3-D Secure» technologiją, jūsų banko svetainėje (bankui, išleidusiam jūsų kortelę) paprašoma atlikti standartinę vieno minutės kortelės turėtojo patvirtinimo procedūrą.

Po apmokėjimo mūsų vadovas susisieks su jumis taip, kaip nurodote, kad išsiaiškintumėte išsamią informaciją.

Atkreipkite dėmesį, kad po mokėjimą į jūsų elektroninio pašto adresą ateina apmokėjimo patvirtinimo (po / zalinkovat atrankinis patikrinimas — pinigų, bet galite tikrinti elektroninį paštą, kuris bus prieinamas po bandymo mokėjimo). Išsaugokite mokėjimo duomenis.

Mes priimame mokėjimus už šias banko korteles: Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro, Belcard

Mokėjimai banko kortelėse atliekami per elektroninę mokėjimo sistemą bePaid. Sistemos mokėjimo puslapis atitinka visus duomenų perdavimo saugumo reikalavimus (PCI DSS 1 lygis). Visi konfidencialūs duomenys saugomi šifruotoje formoje ir yra kuo stabilesni nuo įsilaužimo.

http://belkart.by/BELKART/news/2014/payment-belcard-in-the-internet/ — čia galite pamatyti mokėjimo metodo aprašymas kredito kortelės BelCard.

Jei mokate su kortele ne valiutos, išskyrus baltarusių rublių valiuta, lėšos nurašomos iš tarptautinių mokėjimo sistemų pagal nurašymo dieną (tai skiriasi nuo mokėjimo dienos). Šiuo metu geležinkelių ministerijos įsteigtą kursą galima rasti čia:

https://www.mastercard.com/global/currencyconversion/index.html

http://www.visa.com.ru/en/ru-ru/travel/currency.shtml

Jei paslauga buvo sumokėta iš kortelės per svetainę, tada grąžinama į kortelę, iš kurios buvo atliktas mokėjimas, o lėšų gavimo laikas kortelėje yra nuo 3 iki 30 dienų nuo paslaugos teikėjo grąžinimo dienos.

Po apmokėjimo kliento el. Paštu siunčiamas patvirtinimas ir kuponas.